حرفهای دل
گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که لبخند را بر لبانت می نشاند.
 
 
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 :: نویسنده : ناهید
ای صورت پهلو به تبدل زده! ای رنگ من باتو به دل یکدله کردن تو به نیرنگ گر شور به دریا زدنت نیست از این پس بیهوده نکوبم سرسودا زده بر سنگ بامن سر پیمانت اگر نیست نیایم چون سایه به دنبال تو فرسنگ به فرسنگ من رستم و سهراب تو! این جنگ چه جنگی است گر زخم زنم حسرت و گر زخم خورم ننگ یک روز دو دلباخته بودیم من و تو! اکنون تو ز من دلزده ای! من زتو دلتنگنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 :: نویسنده : ناهید
و بیم من همه این بود که مباد روزی به ناگه از سر انگشت پرسشی عریان شود حقیقت تلخی که هچگاه پنهان نمانده بودو بیم داشتم ویران کند ...تمامی ایمان به عشق را که روزی آن مترسک جالیز در من نشانده بود و من افسوس می خورم که چرا و چگونه،چون آن آفتاب روشن آن نور جاری جوشان عشق من در شط خون نشست ،در لجه جنوننوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 :: نویسنده : ناهید
ای کاش آن حقیقت عریان محض را ، هرگز ندیده بودم دیدم که بی دریغ با رشته فریب ،این رقعه رقعه زندگیم کوک میخورد داناییم به ناتوانیم افزود دیدم که آن حقیقت عریان ز چشم من مکتوم مانده بود در زیر چشم باز من، اما همیشه کور در شهر های پاک مقدس در شهرهای دور دیو و فرشته وعده دیدار داشتند دیدم که رود،رود که یک روز پاک بوداینک در استحاله سیال خویش تسلیم محض پهنه مرداب می نمودنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 5 اردیبهشت 1394 :: نویسنده : ناهید
اگر کسی که به او اعتماد داریم خواست ما را فریب دهد بخاطرزرنگی او نیست بلکه به این دلیل است که به او بیش از لیاقتش اعتماد کرده ایم
 اعتماد مانند یک کاغذ است وقتی مچاله شد دیگر نمیتوتند به حالت اولش برگردد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : ناهید
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic